Webzdarma? Už nikdy!

S tímto webhostingem jsem měl už od začátku problémy, ale co udělali teď je opravdu zarážející…

Už když jsem se u nich zaregistroval poprvé, tak přibližně po měsíci od registrace jim spadl server a od té doby jsem se nemohl přihlásit přes FTP. Admini psali že je vše v pořádku a že je chyba na mé straně. Což byla ovšem blbost, vše jsem měl nastavené dobře. Vykašlal jsem se na to a založil si u nich druhý účet u kterého jsem měl více štěstí.

Jak čas plynul a starý účet byl nevyužíván, přišel mi od nich majl, že je to neaktivní účet a že pokud se neozvu (nebo tak něco) tak ho smažou. To bylo fajn, účet smazali a byl klid. Mezitím jsem na novém účtu udělal takové nic moc stránky, ale co bylo zajímavé byla návštěvnost – kolem 40 lidí denně podle Toplistu. Potom jsem si pořídil vlastní doménu a placený hosting, proto jsem na staré stránky napsal že jsem stránky přesunul na novou adresu. Všechny staré články jsem nechal tam kde byly, jelikož jsem je psal docela dávno, nebyly moc kvalitní.

Před několika dny jsem se šel na staré stránky podívat, jak si vedou s návštěvností a jestli nepřibyl nějaký komentář. Místo stránky se objevilo známé „404-stránka nenalezena“. Řekl jsem si že bude asi nějaký výpadek, ale už je to několik dní tak předpokládám že mi prostě ten účet smazali. Co mě na tom ale štve nejvíc je že mi nedali vědět ani před ani po smazání. Fakt super přístup. O tom že web jsem neměl zálohovaný je zbytečné mluvit, stejně bych ho nijak neobnovoval. Jen mi přijde normální upozornit někoho předem na smazání účtu, alespoň týden dopředu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Internet, Ze života. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 Response to Webzdarma? Už nikdy!

  1. LaserD@nce napsal:

    Tak víš co, je to freehosting, nemůžeš čekat podporu jako u placených služeb..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *