Umíte to s vaším foťákem?

Článek přesunut zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotografování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 Responses to Umíte to s vaším foťákem?

 1. Flip napsal:

  Pěkný článek, s foťákem je to jako s převodovkou v autě, buď se o nic nestaráte – automat a nebo si užíváte ten pravý pocit z jízdy – manual a dosahujete přesnějších a osobitějších výsledků :o)

 2. dadajax napsal:

  Flip: díky 😉 S tou převodovkou je to super přirovnání. Navíc když se člověk teprve účí řídit, musí věnovat řazení docela hodně pozornosti. Zkušenější ridiči už řadí zcela automaticky, podvědomě a můžou si tak vychutnat tu jízdu 🙂 Super příklad, dobře doplňuje článek.

 3. David Nogol napsal:

  Umíte to s vaším foťákem? http://bit.ly/FbrX1

 4. Flip napsal:

  Díky Dejve ;o) někdy bychom mohli napsat něco spolu… jen mě ještě nenapadá co přesně :o)

 5. dadajax napsal:

  Něco vymyslíme 😉

 6. Cesar napsal:

  Dx: Dedky, v Opeře jsem to ještě neviděl, ale zkusedm se na to podedvat, jestli to nepůjde vylepšit.b3da: dedky Přemek: dedky za koplmiment Doufe1m, že to podobně berou i ostatned Ten starfd vzhled se mi už okoukal (a popravdě nikdy se mi neledbil na 100%). Změna vzhledu nebyla vůbec ple1novane1, byla to prostě le1ska na prvned pohled, tak jsem ten vzhled rychle přehodil (aby mě nikdo nepředběhl bylo by blbe9 medt stejnfd vzhled jako nějakfd jinfd českfd bloger). Ještě to pak budu muset zkouknout na mobilu, jak to tam vypade1.Petr: Taky zdravedm. Dedky, jsem re1d že nejsem jedinfd, kdo si mysled že je to změna k lepšedmu Na opravě chyb se pracuje teda bude se pracovat v průběhu tfddne. Zatedm musedm doupravit několik blbinek, poře1d to totiž nened validned Huncut: Tak alespoň že je ten novfd vzhled koukatelnfd i pro předznivce toho předchozedho vzhledu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *