Jak integrovat vaši fotogalerii z Flickru ve WordPressu

Na redakční systém WordPress existuje spousta různě kvalitních pluginů na vytváření fotogalerií. Některé z nich jsem zkoušel, až jsem pak vytvořil vlastní řešení. Nicméně to byla pro mě stále starost navíc, a stále jsem pokukoval po něčem lepším. Vzhledem k tomu, že již nějakou dobu využívám k prezentaci svých fotek Flickr, nejsnadnější řešení pro mě by bylo integrovat webovou galerii z flickru zde na blogu. Naštěstí jsem našel plugin, který tuto práci zvládne přesně tak, jak jsem si to představoval 🙂

Plugin se jmenuje Flickr Gallery a umí toho docela dost. Pokud byste rádi nabídli návštěvníkům vašeho blogu možnost prohlížet vaše fotky přímo z blogu, tento plugin určitě doporučuju. Jak vypadá výsledná fotogalerie vytvořená tímto pluginem se můžete podívat zde v mé fotogalerii.

Malá poznámka na závěr: opět jsem se ujistil v tom, že použití Flickru pro ukládání fotek byla skvělá volba. Na Flickr existuje spousta různých aplikaci, pluginů, widgetů a podobně. Stačí jen nahrát fotky na Flickr a poté už jen vybrat, jakou formou budete chtít fotografie prezentovat ostatním.

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotografování, Internet. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *