Hledá se Java junior programátor (Praha)

Do našeho týmu v Globusu (Praha Čakovice) hledáme schopného Java junior programátora, který se nebojí výzev. Máme před sebou nový projekt, který bude vznikat na zelené louce. Nabízíme tedy výbornou příležitost pro všechny začínající programátory. Dostanete šanci účastnit se práce na projektu od jeho raných fází (včetně tvorby analýz, navrhování architektury, vybírání technologií…). Čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe 🙂

Na co se můžete těšit? V plánu je rozsáhlá business aplikace s webovým rozhraním. Aplikace bude postavena na moderních technologiích. Pravděpodobně se setkáte s technologiemi jako například Spring, Hibernate (pracující s Oracle DB), dále JSF2 (nebo GWT).

A jaké jsou požadavky? Samostatnost, analytické myšlení, schopnost používat Google (nebo jiný preferovaný vyhledávač), alespoň základní znalosti Javy včetně jejího využití ve webových aplikací. Jo a taky je důležité mít zkušenosti s OOP.

Abych nezapomněl, tak nějaké oficiální povídání o té pozici najdete zde: http://www.globus.cz/globus-cakovice/volna-mista.html/202_743-vyvojar-java/1

Své CV posílejte na adresu m.cerveny [zavináč] globus.cz

Pokud budete mít k pozici nějaké dotazy, můžete je poslat (neoficiální cestou ;)) mi. Kontakt už si dohledáte 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Programování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 Responses to Hledá se Java junior programátor (Praha)

  1. pretlak? napsal:

    Chcel by som sa v blízkej budúcnosti zamestnať ako junior java programátor. Zaujímalo by ma koľko uchádzačov sa približne prihlásilo na túto pozíciu ak to nie je tajná informácia. A ako sa dá otestovať znalosť junior programátora.

  2. domény napsal:

    To vypadá zajímavě, když hypermarket hledá Java junior programátora. :))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *